| anonim_4396 a întrebat:

Ştie cineva care a fost pe mate-info şi a dat bac din biologie un site unde pot găsi toată materia din clasele XI-XII bine explicată sau o culegere?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu ai bani de memoratoare?
Sau tu ești genul care da banii pe țigări? laughing

PS: vrei explicații bune, încearcă Wikipedia

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Am editat întrebarea.Nu e vorba de bani,oricum mă sponsorizează ai mei când vine vorba de şcoală. laughing
Dar totuşi, într-un fel, nu prea mai vreau să îi pun la cheltuială, mai ales că nu am chiar aşa mare nevoie de ele şi parcă nici eu din banii mei nu aş lua-o laughing. Adică am toată materia în caiet (ce am făcut până acum), dar o am aşa mai pe scurt scrisă şi parcă în unele locuri aş fi vrut să fie explicate puțin mai în detaliu lucrurile şi eventual să am nişte desene mai clare decât cele pe care le-am făcut eu în caiet.
A şi încă ceva : nu fumez. laughing

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Desene și explicații bune?!?
Www.manualui.info [parca asta era]
Ai cărțile de pe vremea lui nenea raposatu' din care ne-a predat intr-a 11a :))

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Nu pot accesa site-ul.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Hopa! Greșeală de tastare. www.manualul.info

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Da,acum merge.Mulțumesc.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, inimioara singuratica happy

| ziftode a răspuns:

Eu zic sa astepti pana se face filmul dupa cartea/culegerea respectiva big grin
atunci o sa intelegi mai usor, mai ales ca e film, nu documentar, asa ca o sa adauge drama!

| Gabriel2424 a răspuns:

Aici este site ul perfect: http://bacbioro.weebly.com/biologie.html