| Bianca82005 a întrebat:

Stie cineva care este ultima medie cu care s-a intrat la Liceul Pedagogic din Buzău pe profilul educator - învățător?

2 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Teoretic, ultima medie ar fi în jur de 8. Depinde de examen dacă pica ușor sau greu.
De exempu, anul trecut s-a intrat cu 7.53 ultima medie, iar acum 2 ani s-a intrat cu 8.07 sau ceva de genul ultima medie.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Cred că în jur de 8, 00. Când am intrat eu în acest liceu, acum vreo 4 ani, pe acest profil, ultima medie a fost în jur de 8, 25, dar am înțeles că au mai scăzut mediile de la an la an și s-a ajuns la un 7, 80-90, pe acolo.