| MessAndOrder a întrebat:

Stie cineva ce fel de note sunt astea "5 O6/H7"? Se cere pentru admiterea la o facultate din Irlanda...

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca te poate lamuri cineva asupra echivalentului romanesc al acestei notari! Iti sugerez sa contactezi, prin e-mail, departamentul ce ofera programul de studii de care esti interesat --- cauta pe pagina proprie a departamentului datele de contact ale personalului responsabil de admitere.

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Cei cu tine omule?

| Sereny_Ifj_Jozsef_1999 a răspuns:

Intreaba un profesor sau director dela facultatea respectiva. Posibil sa fiu un numar de inmatriculare si profilul