| morion a întrebat:

Stie cineva daca parintii trebuie sa semneze vreun act pentru inscrierea copilului la bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Pe vremea mea, acum 3 ani mai exact, nu s-a semnat nimic. Am completat foile, toti colegii, impreuna cu diriginta si secretara. Ne-au explicat ele ce trebuie sa scriem si ne-au verificat, pe fiecare in parte, ca sa se asigure ca e totul in regula. Nu a fost nevoie sa vina niciun parinte. Treaba asta s-a intamplat, daca imi aduc bine aminte, prin primavara.

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Esti major, nu ai nevoie de parinti pentru asta.

| AC4S4 a răspuns:

Daca esti major nu cred ca e nevoie ca parintii sa semneze ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio treaba parintele cu inscrierea ta la Bacalaureat.

| liliana77any a răspuns:

Da trebuie in ultimiile saptamani de liceu.

| morion explică (pentru liliana77any):

Inscrierea nu se face acum inainte de competente?

| liliana77any a răspuns (pentru morion):

Ba da dar in primavara. happy
Noi in primavara ne-am inscris.