| Bergiu28 a întrebat:

Ştie cineva dacă trebuie date diferenţe când faci transferul de la mate-info la economie?

2 răspunsuri:
| abcddcba a răspuns:

Diferențele trebuiesc date atunci când profilele nu coincid.
Daca te muti de pe mecanica pe mate-info, dai diferente sigur.
Daca te muti de pe electrica tot pe electrica, nu mai ai la ce da diferente.

| Gamergusti a răspuns:

Eu sunt la economie si stiu pe cineva de la mate-info care vrea să se transfere în clasa la mine si eu din cate am înțeles trebuie să dea diferențe, deci trebuie date