| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Stie cineva de unde pot gasi modele de Examen de Bac la Romana Istorie Si Geografie care sa aiba rezolvarile. Funda

4 răspunsuri:
| NevermindXEXEXD a răspuns:

De ce nu faci modele fara rezolvari si le duci profilor de la scoala sa le rezolve. Noi asa facem, ma rog, cine vrea sa faca, si rugam profesorii sa se uite peste ele...

Răspuns utilizator avertizat
| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Acum depinde de fiecare cat de mult este dispus sa ajute. La mine in liceu, profesori au ca scop sa ne ajute in promovarea bacului, chiar fac un efort foarte mare, fecare dintre ei, chiar isi sacrifica timpul lor. Acum depinde de principiile fiecaruia.

Răspuns utilizator avertizat