| irina2011 a întrebat:

Stie cineva o gradinita buna in sectorul 3?

Răspuns Câştigător
| mariap2011 a răspuns:

Scuze, n-am apucat sa mai intru pe net o vreme.

sunt 10 copii in grupa, iar dna educatoare este tanara, draguta, f amabila si din ce-am vazut se poarta frumos. copilul imi vorbeste de ea numai de bine, deci se poarta frumos cu ei si in lipsa parintilor(asa cum e normal, dar din pacate nu se intampla mereu), plus ca tanara fiind isi face meseria cu entuziasm, ceea ce e mare lucru happy

da, au si program prelungit. noi asteptam cu nerabdare cursurile de patinaj happy

4 răspunsuri:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Da, Pedobear's Child Care Comunity

| mariap2011 a răspuns:

Buna, daca te mai intereseaza subiectul, iti pot recomanda gradinita la care merge fiul meu. este in sectorul 3, zona Dristor, Puiutul Pufos se numeste. are preturi decente; engleza intra in pretul gradinitei; 2 curti; educatoarele sunt tinere si dragute; sala de clasa, baia, sala de masa, dormitorul sunt incaperi distincte cu destinatie proprie happy

| irina2011 explică (pentru mariap2011):

Am inceput la o gradinita a de stat, dar nu prea ne-am acomodat si sunt 40 in grupa! asa ca ma bate gandul sa incercam si la o gradinita privata. cati copii sunt in grupa fiului tau? esti multumita de educatoare? are si program prelungit?

| irina2011 explică (pentru mariap2011):

Intre timp am inscris copilul la Puiutul Pufos si sunt foarte multumita. sunt 10 copii in grupa, doamna este tinara si foarte implicata, copiii sunt in permanenta supravegheati, sunt scosi in curte, au multe activitati optionale, dar si extracuriculare incluse in tarif: http://www.puiutulpufos.ro/gradinita-bucuresti.html

| mariap2011 a răspuns (pentru irina2011):

Scuze, n-am apucat sa mai intru pe net o vreme.

sunt 10 copii in grupa, iar dna educatoare este tanara, draguta, f amabila si din ce-am vazut se poarta frumos. copilul imi vorbeste de ea numai de bine, deci se poarta frumos cu ei si in lipsa parintilor(asa cum e normal, dar din pacate nu se intampla mereu), plus ca tanara fiind isi face meseria cu entuziasm, ceea ce e mare lucru happy

da, au si program prelungit. noi asteptam cu nerabdare cursurile de patinaj happy