| andreipuiu a întrebat:

Stie cineva un translator bun online? care sa traduca din germana in engleza(se aseamana mai bine germana cu engleza decat romana si e mai usor), dar in afara de google translate?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vei gasi nimic mai bun ca google translate decat daca vrei un dictionar si faci tu traducerea

| andreipuiu explică (pentru suntserios):

Bing-ul traduce destul de bine, dar cica este un translator care traduce in engleza mai corect decat in romana, si na. nu stiu cum se numeste

| kijary a răspuns:

Nu cred ca este unu mai bun ca google Translate