| Iosif_Ovidiu_1980 a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc programa pentru facultatea de pompieri din cadrul academiei de politie Alexandru Ioan Cuza?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Vei sustine examen la disciplinele :Algebra si Elemente de analiza matematica si Fizica(mecanica, fizica moleculara si termodinamica, electricitate). Tematica(programa) o gasesti in Anexa 3 din Regulamentul admiterii 2016 (la pagina 41 ): http://academiadepolitie.ro/......an0804.pdf

2 răspunsuri:
| Şveţ_Ghenadie_1980 a răspuns:

Academia de politie