| PandaGirl98 a întrebat:

Stie cineva vreun xerox deschis duminica in Brasov?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era pe calea Bucuresti fix langa spital la sensu giratoriu partea stanga directia Bucuresti predeal

| PandaGirl98 explică (pentru mgtow):

O sa incerc. multumesc happy

| darrio2007 a răspuns:

Incearca in Auchan Coresi.

| PandaGirl98 explică (pentru darrio2007):

E 1 leu pag neagra pe o fata si mie imi trebuie +200 si max imi reduce la 0, 7 pe fata...is tarani

| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti duminica deschis nicaieri.

| AC4S4 a răspuns:

In general vei gasi doar in malluri, dar pretul este mare (0.50 - 1 leu).
Xeroxurile de duminica sunt utile daca ai neaparat nevoie de cateva pagini. Daca trebuie sa xeroxezi o carte, niste cursuri, multe foi mai bine folosesti xeroxul in zilele lucratoare.

| PandaGirl98 explică (pentru AC4S4):

Da...ala din coresi e de personalizat chestii mai mult si creca de aia si are preturi asa nesimtite

| iamprettybored a răspuns:

Mai bine mergi luni dimineaţă undeva cu preţuri mai ok...

| PandaGirl98 explică (pentru iamprettybored):

Am examen luni dimi si voiam sa le scot ca mi e mai usor sa citesc de pe foi decat de pe laptop si aparent sunt prea multe sa le scriu

| iamprettybored a răspuns:

Poate are un vecin imprimanta, sau un prieten care stă cât de cât aproape de tine...

| razvanbadu a răspuns:

Da, xerox si print gasesti in Brasov deschis non stop aici: https://www.copyshop.ro/ comanda minima 50 lei si sa suni inainte la 0268 419 366. Comanda minima se aplica doar in afara orelor de program normale: L-V: 10 - 19; Sambata: 10 - 15. Adresa: Strada Republicii 25, Brasov.