| faranume_1314 a întrebat:

Stiti ce materii se studiaza la mate-info?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Toate materiile, dar mate si info poti sa ai intre-o zii 5 ore de mate si 2 de info sau invers.

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Toate cu exceptia latinei, iar in a11-a si a12-a nu se face nici desen si nici muzica.Materile care se schimba sunt psihologia si anteprenoriala(care se fac doar in a10-a), logica(se face doar in a9-a), economie(doar in a11-a) si in a12-a nu stiu, din cate am auzit se face filozofie.

| celmaitare a răspuns:

Da.toate gen sport, geografie, istorie tot plus mate, fizica si chimie!

| Onutzyk a răspuns:

Toate, doar ca ai mai mult de inv la mate si la info. Ai mai multe ore de mate si de info si iti da lucruri mai complicate si fff grele si putin peste programa. Dar e misto, eu`s la mate-info sh imi plc, e super [mai ales info] :X:X:X:X:X:X:X

fundita? PLZZZ!

| JustMeYl3 a răspuns:

Toate si 2 ore de info pe saptamana si probabil si ore de germana