| Mirceadumb a întrebat:

Stiti cumva daca la academia navala din constanta la sectia de militari atunci cand intri, trebuie sa stai acolo cazat? e asigurat de stat sau platesti tu?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Esti incazarmat si ai dreptul la invoiri in anumite conditii. Nu platesti nimic.

| Mirceadumb explică:

Multumesc mult pentru raspuns! acolo ai si masa asigurata? tot de stat? credeti ca sunt grele probele fizice?

| Valentine_Eduard_1995 a răspuns:

Buna.
La academiile militare, navale, etc, nu trebuie sa platesti nimic, e asigurat de stat