| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca Universitatea "Spiru Haret" din Bucuresti mai are si sectie de arhitectura? Daca da, stiti cand este admiterea si in ce consta?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In loc sa intri pe siteul lor si aveai toate detaliile intr-un minut astepti sa-ti spuna cineva pe TPU.
Culmea lenei.

| Lalaland5818 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intrat pe site si am gasit facultatea de arhitectura, dar cand intru pe partea de admitere Bucuresti a site-ului apar toate facultatile in afara de cea de arhitectura.

| anonim_4396 explică (pentru Lalaland5818):

Ai tot ce iti trebuie pe site, nu-ti spun unde sa cauti, mor de cat de lenes esti lol

| Bobbye a răspuns:

Din cate stiu eu, in Bucuresti nu mai este. Au ramas cele de sport, si de Drept. Sper sa nu fie gresita informatia mea.