| Anaaaa13 a întrebat:

Stiti cumva o carte mai ieftina decat cea intitulata Eseul-varianta rapida? Nu am banii cesari pentru ea.Parintii mei nu au posibilitati iar pe mine m-ar ajuta extrem de mult.

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Salut! Ai putea sa o citesti pe calculator. Ai nevoie sa instalezi si Adobe Acrobat de aici: acrobat.adobe.com/us/en/acrobat/pdf-reader.html
Apoi descarci cartea in format electronic de aici, e completa:
mega.nz/#! bkdX1SrK! v5sTxh_caPY9_NWg-r1ulFyj5hbD4uzriKDAPbM1KEI
Mult succes la bac!

| Anaaaa13 explică (pentru suffarstar):

Dar nu pot deschide linkul.sad

| suffarstar a răspuns (pentru Anaaaa13):

Salut, copiaza-l si apoi lipeste-l intr-o alta pagina pe broswer-ul tau!

| Anaaaa13 explică (pentru Anaaaa13):

Am reusit sa imi fac cont dar cum dau sa descarc cartea?

| suffarstar a răspuns (pentru Anaaaa13):

Nu trebuie neparat sa iti faci cont. Trebuie doar sa intri pe site-ul asta si sa dai click pe descarca prin browser: https://mega.nz/#! bkdX1SrK! v5sTxh_caPY9_NWg-r1ulFyj5hbD4uzriKDAPbM1KEI
Am gasit cartea pe Scribd: ...Bac-Ed-Art
Este insa destul de dificil pentru tine asa ca incerc sa gasesc o solutie simpla prin care sa ti-o trimit. Daca nu reusesti, poti sa imi lasi adresa ta de email si ti-o trimit asa.