| marina1253 a întrebat:

Stiti cumva unde se gasesc rezultatele la BAC 2013?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Rezultatele la Bacalaureat nu s-au afişat încă.
Vor apărea pe Internet după ora 12:00, cât şi la centrele de examinare.
Să cauţi pe edu.ro sau în ziare.
Pa-pa.

| Diiaanna a răspuns:

La centrul de examinare unde ai sustinut examenul sau pe edu.ro la sectiunea bacalaureat. Nu s-au afisat nicaieri inca, pana in ora 12, deci cam in jur de 11 o sa le gasesti la scoala si dupa 12 pe edu.

| ElenaSA a răspuns:

Vor fi astazi afisate la tine la scoala si se vor afisa si pe bacalaureat.edu.ro Dar, mai bine, du-te la scoala ca sa vezi exact rezultatul si sa vezi daca e cazul de contestatie. Bafta!

| GameOverBitch a răspuns:

Inca nu s-au afisat. Vor aparea la ora 11-12.
Se afiseaza pe Edu.ro