eileen
| eileen a întrebat:

Stiti vreo firma serioasa si la curent cu toate noutatile din domeniu, care ofera cursuri acreditate de web design, photoshop si corel? Doar in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| tradaro a răspuns:

ABSOLUTE SCHOOL
ADRESA:
CALEA PLEVNEI 136
(la 3 minute de Gara de Nord, langa Spitalul Militar;
traseul care trebuie urmat este indicat de linia rosie).

Program secretariat
Luni-Vineri 8.30-17.30
Sambata-Duminica 9-13

TELEFOANE:
021/31.41.444 - RomTelecom
07 27 357 623 - Vodafone - Connex
07 44 47 17 86 - Orange
07 66 48 73 48 - COSMOTE

Fax: 031.816.79.74
E-mail: info@absoluteschool.net

3 răspunsuri:
| dragosh_1452 a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti dar cautand pe ici pe colo am gasit site-ul asta: http://www.avantajconsulting.ro Sper sa-ti fie de ajutor;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolute School este O SCOALA, pe cand altii sunt niste SRL-uri care vor doar sa faca profit.

| tutorialevideo a răspuns:

Tutoriale video photoshop gratuite aici! http://www.tutorialevideo.info/? cat=557