| Laurix a întrebat:

Sunt boboaca in Liceul Economic Hermes :X, si as vrea sa stiu cum e liceul, colegi, profesori...(am cautat si pe google, si pe multe forumuri. dar in general sau spus multe pareri, si bune si rele, si ma gandeam sa incerc si aicihappy ) si daca mai sunt si alti boboci, sa conversamhappy.
App: eu sunt la economic happy.

Răspuns Câştigător
| Raducu_Radu_1987 a răspuns:

Bunabig grin si eu sunt boboctongue ajattara_blackmetal idul meu, e mai usor sa vb pe messhappy

14 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Felicitari! Eu personal nu cunosc, dar poti incerca sa intrebi si pe www.admitereliceu.ro/forum, e un forum dedicat elevilor care intra la liceu.
Saptamana aceasta se vor face pe www.admitereliceu.ro si niste "clase virtuale", cu candidatii admisi grupati pe licee si specializari. Astfel vei putea sa-ti cunosti toti colegii.

| raducu a răspuns:

Ai sa vezi cu propri ochi happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti blestemi zilele, asta daca nu esti cocalara. daca esti cocalara o sa te integrezi perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lasa corigenti?

| Nicolae_Costin_Tudor_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da daca ai ghinion sa pici cu fostul meu prof de mate care e director adjunct cam lasa toata clasa fara sa ii pesewinking norocu meu ca mi-a placut matematica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt boboc in hermes tot la economic happy poate o sa fim colegi happy. Eu sunt alex iar id meu e young_bloodz17.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt boboaca in hermes tot lla ekonomik...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu alexutzza_scumpik95 sa mai vb... poate o sa fim collegute big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sn boboak in hermes la 9b

| SoRiNaQo a răspuns:

Si eu sunt in Hermes la economic tot boboc big grin Pentru conversatii : best_boy_sorin@yahoo.com big grin

| soilwork a răspuns:

Bunatongue si eu sunt boboc in hermes la economicbig grin ajattara_blackmetal e idul meu daca vrei sa vb pe messhappy e mai usor

| Laurix explică:

Multumesc pentru raspunsurile acordate pana acum :*.
Ma cam speriati happy.
Nu sunt coca, dar ma adaptez usor mediuluihappy, dar n-am nimic impotriva manelelorhappy (unele sunt chiar dragutebig grin).
Mai astept parerihappy.

| Dragos95 a răspuns:

am prieteni acolo care au trecut la matematica cu 4 pe linie ...deci suna bun liceul

| Raducu_Radu_1987 a răspuns:

Eu sunt tot la economictongue