| Pitic a întrebat:

Sunt clasa a 11 as vrea sa imi spuneti unde pot gasi ce trebuie sa invat pentru bac pentru a nu lasa totul pentru anul viitor, profesorii mei sunt cam nepasatori nu prea facem ore, la matematica toata clasa e lemn la romana doamna profesoara nu prea ajunge si cand ajunge nu ne explica ce nu intelegem,

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Păi în primul rând de la anul se modifică bacul; doi: toate programele le găsesti pe edu.ro sau ebacalaureat.ro sau dacă vrei ți le trimit eu; trei din câte îmi dau seama ești la mate-info sau științele naturii, care e a treia materie care vrei so dai?