| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 7-a, daca nu intru la orele online este posibil ca profesorul nu îmi încheie media?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, profesorul iti va încheia media fie ca participi la orele online, fie ca nu. Iti pune el o notă cum consideră

| Anonima163333 a răspuns:

Hei.
Anul acesta toți copiii vor trece clasa și vor fi încheiați.Pacat ca n-ai participat... ai pierdut câteva noțiuni FOARTE importante lipsind de la orele on-line.

Numai bine și succes la școală. happy

| IoanaMaria12345678910 a răspuns:

Nu! Este lege anul asta toti copii vor avea mediile încheiate și toti vor promova? indiferent de activitate

| Wr3nch a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Nah, daca esti corigent pe semestrul trecut si nu iti iese media promovezi doar daca iti dai corigenta. Altfel repeti clasa fara cursuri onlinelaughing)))