| PowerGaga a întrebat:

Sunt clasa a 7a, iar de la liceu as vrea sa plec in strainatate. Stiti cumva daca se poate obtine vreo bursa sau ce ar trebui sa fac? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Poti plati taxa sau pentru a obtine o bursa trebuie sa inveti la o materie... sau sa te pricepi la un sport.

| AllyAlly2a a răspuns:

Pai trebuie sa obtii o bursa cred. Trebuie sa o obtii prin ceva : invatand bine, pricepandu'te la vreun sport... Dar daca nu, poti sa platesti taxa cred.thinking