| Elena_Iulia_1996 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a..tocmai au venit rezultatele de la examen. Am media de admitere 8.30 (la matematica a fost foooarte greuu), ma gandesc ca o sa scada media de la admitere, cu cat poate scadea? La ce liceu credeti ca intru din Brasov cu media mea, tinand cont ca o sa scada?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu vor scadea mediile de intrare la liceu, deoarece foarte multi copii au luat examenul cu note mari.
Vezi si tu, unde mai raman locuri ca sa poti intra cu media 8.30

Răspuns utilizator avertizat
| DIA23092 a răspuns:

Nu stiu la ce liceu poti intra, dar, uitandu-ma la ce au spus profesorii, mediile vor ajunge cam cu 20-30 de sutimi mai mici.Anul asta, evaluarea a fost chiar un pic mai grea decat in 2016! Orienteaza-te in special dupa media de atunci a liceelor, dar uita-te si la rezultatele din 2017, ca sa fii sigur! Mult succes in alegerea celui mai potrivit liceu! O zi frumoasa!