| marycris a întrebat:

Sunt cls a 6 a si vreau sa citesc o carte gen jurnalele vampirilor sau twilight scrise de un scriitor strain.nu spuneti jurnalele vapirilor(le-am citit pe toate) nu twilight (le-am citit ) nu academia vampirilor si nu "mai las-o moale cu fantomele", pentru ca le-am citit.multumesc anticipat. Funda

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Foarte bine că la vârsta ta îți place să citești.
Încearcă "Vreau să fiu V.I.P." de Lauren Weisberger. Cam pe la vârsta ta am citit-o și eu. Lectură plăcută, zi faină!

| alyna a răspuns:

Poti incerca:
seria Casa noptii
nu plange sub clar de luna
Seria cronicile vapirilor
seria vampirii sudului
harry potter

| MindBlowing a răspuns:

Incearca Cronicile Wardstone, dupa parerea mea e cea mai buna serie dupa HP.

| QuietAngel a răspuns:

Buna^^ Poti incerca "Singur pe lume" e o carte minunata :X

| Oana_5036 a răspuns:

Giorgiana Kinkaid, Sange albastru, Vamprii din Morganville...Doar astea imi vin in cap acum! Pa-pa!

| MyBeautiful a răspuns:

Poti incerca Eragon, Vampirii din Morganville sper sa iti placa.

| Flory_2579 a răspuns:

Incearca Tristeti de Sucub e draguta.

| Flory_2579 a răspuns:

Incearca Tristeti de Sucub e draguta.

| Andreea_7424 a răspuns:

Eu am citit,,Nu plange sub clar de luna''si mi s-a parut buna. Poti incerca,, Sange Albastru'' sau seria,, Vampirii din Morganville''