| Iftime_Daria_1988 a întrebat:

Sunt excursiile din săptămâna altfel activități extrașcolare?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! În această săptămână, orele normale sunt înlocuite de activități speciale, pe care elevii și profesorii le pot stabili împreună. Activitățile sunt organizate de luni până vineri, iar numărul de ore petrecut trebuie să fie egal cu numărul de ore petrecut în mod normal în sălile de clasă.
Activitățile precum excursile sunt extrașcolare.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, răspuns corect, ți-aș da și o fundă

| Mariushgv a răspuns:

Da doar daca sunt facute sambata sau duminica daca sunt facute luni marti miercuri joi sau vineri nu sunt activitati extrascolare.