| TaEren a întrebat:

Sunt foarte confuza.
Nu știu la care dintre următoarele licee sa ma duc: William Shakespeare și Ion Vidu Timișoara. Vreau sa fiu actrița, dar îmi place și engleză. Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| asperger3 a răspuns:

Sincer nu prea merita actoria ca la noi castigi foarte putin. Dar nu te opreste nimeni sa iti alegi ce vei face. Daca as fi in locul tau as alege cea mai ok varianta cu mai multe variante pentru cariera.

| TaEren explică (pentru asperger3):

Dar nu voi rămâne in România cu siguranța

| asperger3 a răspuns (pentru TaEren):

Eu as spune sa faci ceea ce iti place.
Mie imi place goeografia si istoria, dar nu am alta alternativa pentru ca sunt la uman si nu ma incanta dreptul sau academia sa fac ase.