| alecssandra a întrebat:

Sunt in cls a 12-a si am luat alocatia pe luna iunie...mai vine cumva si pe iulie sau pe iunie a fost ultima oara?

Răspuns Câştigător
| Scarlettt a răspuns:

Si,revenind la intrebare, iulie a fost ultima luna in care s.a luat alocatia.

14 răspunsuri:
| alecssandra explică:

Si,sunt o ea,si pana la urma, ai ceva cu aceicopi facuti pentru alocatie?laughingZau? De ce? E plina lumea de cretini ca tine, zau asa, ce esti tu sa comentezi la o intrebare NORMALA? Dar de fapt, esti un alt idiot scapat in cap, frustratule

| alecssandra explică:

De curiozitate,cati ani ai?laughing mai degraba intreb sa stiu daca vine alocatia inca pe o luna, sa stiu ce sa fac cu acel card, un flamand ca tine ar pazi bancomatu' sa vada ce are in cont, vezi ca faci spume degeaba, deci din ce zici tu sa intelegem ca toti care iau alocatie sunt muritori de foame sau copii facuti pentru alocatie?laughingEsti trist, gandesti trist.

| alecssandra explică:

Si de unde ai concluzionat tu ca daca am intrebat daca vine alocatia pe inca o luna pentru ca am nevoie sa cumpar un cadou, fac foamea si traiesc pe urma alocatiei?laughingDA? Nu-mi pot da seama care este varsta ta, daca inca mai esti de,, alocatie,, sau nulaughing) Si daca da...esti muritor de foame si traiesti de pe urma alocatiei?

| alecssandra explică:

Atentie elevi! nu intrebati de alocatie nici macar o data! Asta denota ca sunteti muritori de foame, facuti pentru alocatie, etc... Stereotip format de desteptul/desteapta MrPink. Inca doi ca el si tara se duce dracu'. laughingSper ca nu se fecundeaza cumva natia lui/ei, e pericol, scad valorile morale.ATENTIE!

| alecssandra explică:

Scuze pentru zarva creata aici dar nu e vina mea, probabil se si vede dar, nah, asta este, pana la urma peste tot sunt oameni ca el/eaoh go on.

| Scarlettt a răspuns:

Ma copilulue fata asta a pus o intrebare, a vrut sa stie ce face cu cardul! Frate te bagi ca musca-n lapte! Crezi ca toti care luam alocatie traim dupa ea? Pai cu alocatia nu poti sa iti iei nici o cutie de ciocolata!

Asa ca i-ati o viata! Pana la urma si tu iei alocatie

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Mai vine una doar.

| MrPink a răspuns:

Esti clar copil facut pentru alocatie

| ZeHelp a răspuns (pentru MrPink):

A pus o intrebare destul de normala, acum trebuie sa vii tu sa te bagi in seama. Ia-ti o viata!

| alecssandra explică (pentru MrPink):

Nu,idiot mic, sunt un copil care are nevoie de bani luna asta, cretin ce esti!happy crezi ca mama face investitii financiare ca maicata?laughingUrmareste post-ul sa stii ce sa le zici la parintilaughing

| rolfenstein a răspuns (pentru MrPink):

Uitandu.ma la intrebarile anterioare esti un mare *** care intreaba daca se pierd proteine prin ejacualare.copile,nu ma fa gat la astia mai mari ca tn.jmecher te mai crezi intre patru pereti.

| 5465449634649634769347 a răspuns:

Iarta-ma,esti atat de idiot incat nu pot sa nu te bag in seama...
Pai, fatalaule, da-ti doua palme si calmeaza-te putin.
O numesti pe fata asta "agramata"? Esti prost. Vin de la o intrebare la care ai raspuns :"cat de penibil poti sa FI", "inghiteo" si ai curajul sa judeci lumea dupa modul in care scrie? Da-ti doua palme si mergi la somn.Te faci de ras...

| 5465449634649634769347 a răspuns:

Sincer nu, nu am ce sa fac. Iar te-ai apucat de scris si iar ai dovedit ca esti un mare prost(sau un vacar ofticat ca nu mai ia alocatia?).