| Kleb a întrebat:

Sunt la liceu tehnic pe profil electric (specializare electrician auto) si am o ora de biologie pe saptamana...Pot sa dau bacul la biologie in acest caz?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Se poate da, daca iti place biologia.

| Kleb explică (pentru Raducons):

Nu neparat ca imi place, dar decat sa dau la fizica sau chimie...Noi acum nu am avut de ales la teze, in afara de romana si mate am dat obligatoriu la fizica si ma gandeam ca si bacul tot la fizica il dam obligatoriu...

| Raducons a răspuns (pentru Kleb):

Poti sa alegi geografie, nu cred ca au ales colegii tai impreuna cu dirigintele fizica.

| Kleb explică (pentru Raducons):

Ba da, nu ne-a intrebat nimeni de materia la alegere de la fizica, pur si simplu am fost anuntati data sustinerii tezei nimic altceva.

| Raducons a răspuns (pentru Kleb):

La fizica se da teza la profil electric dar asta nu inseamna ca dai bac-ul din fizica, eu am dat din masurari electrice si la alegere, am ales geografia.

| Kleb explică (pentru Raducons):

Am inteles, multumesc mult