| andrei056 a întrebat:

Sunt la politehnica, iar la unul din examene am trecut in prezentarea a 2 a.
E mai usoara sau mai grea prezentarea a 2 a? Iti da 5 daca faci putin mai bine?
As dori sfaturi.

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde de profesor, de materie, de cat chef are in ziua aia...

In mod normal nu ar trebui sa fie nici o diferenta intre prezentari, aceiasi materie, aceiasi dificultate. E drept ca uneori cadrele didactice se satura sa tot corecteze lucrari si pot da subiecte mai suoare.

| ywar a răspuns:

Lasa-te tata de politehnica, nu e de tine! Citeste intrebarea ta si vezi ca tu nu ai trecut de clasa 3-4. Nu reusesti sa formulezi niste idei coerente. Eu zic ca o sa pici! Pe vremea cand eu am facut facultatea daca nu luai un examen repetai anul. Asa, cu bucurie si zambet pe buze. Asa v-ar trebui si voua!
Nu se intelege nimic!

| andrei056 explică (pentru ywar):

Am trecut, si apropo am media 10 la fizica, sunt la politehnica nu la litere, aveam emotii cand am scris textul, iar tu lasa te de sfaturi pe forum.Cu respect si cu stima un elev bun la politehnica.

| ywar a răspuns (pentru andrei056):

Bravo!