| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la profil de filologie si as vrea sa stiu daca termin clasa a 10-a si dupa ma las imi da diploma de 10 clase?

Răspuns Câştigător
| PsyhoChild a răspuns:

Daca te decizi sa te lasi de scoala (ceea ce este o alegere foarte proasta din partea oricui) primesti diploma de 10 clase. Tot ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu secretara scolii si sa ai buletinul la tine.

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Ai planuri mari de viitor!
Bafta, sigur ti se da o adeverinta cel putin. Tu nu renunta la planurile tale, construieste-ti asa propriul viitor.

| Denisbog a răspuns (pentru Goete):

Mersii mult!
Asa o sa fac rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Denisbog):

Pe mine chiar nu ma afecteaza cu ninic, vei vedea ce binente vei distra

| Denisbog a răspuns (pentru Goete):

Loool n-am vrut sa pun emoji-ul ala care rade asa eu doar am pus doua puncte cu paranteza
Chiar apreciez mesajul pe care mi l-ai dat

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Era odată liceul in doua trepte. Treapta I ( clasele 9-10) si Treapta II- clasele 11-12.