| Anonim12377e7 a întrebat:

Sunt la profil stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la filo bilingv franceza, la alt liceu. Trebuie sa dau diferente? Daca da, as vrea cateva modele. Ce ceri te trebuie indeplinite pentru a ma transfera?

Răspuns Câştigător
| Bettybeatrice1919 a răspuns:

Hei, buna. Eu sunt la filo, fr. Da, trebuie dat diferente, examen la romana, istorie si franceza. Treb sa ai o media decenta, macar ultima cu care s-a intrat la clasa respectiva:3. Te am pupatlaughing