| kitsunenereea a întrebat:

Sunt obligata de lege sa deschid camera la orele online? Si daca da, mi se poate pune absent daca am camera inchisa?

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Nu esti obligata de lege, daca nu vrei nu o deschizi si punct.

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Nu cred ca e o lege in privinta orelor online din moment ce nu toti dispun de camera la laptop sau de laptop macar. Totusi, nu stiu ce ineptii au mai scos astia in ultina vreme, asa ca o sa urmaresc si eu intrebarea happy

Răspuns utilizator avertizat
| hgawethgsze a răspuns:

Nu este obligatoriu, dar profa e posibil sa iti pice ura si sa iti incheie media mica (nici eu nu am vrut sa dau camera cand toti au dat si mi.a pus o nota mica si mi.a incheiat.o cu 7 -_-)

| EliseiDenis18 a răspuns:

Nu te obligă nimeni, nici dacă ar zice cineva că e obligatoriu tot nu e...