| Suciu_Denisa_2000 a întrebat:

Sunt pe clasa a8a si imi este foarte frica de examenul de la matematica cu toate ca inteleg cat de cat in clasa de un 8-9 imi este frica de parte de geometrie? Ce sa fac sa nu mai fiu stresata? laughing)

Răspuns Câştigător
| imLaurențiu a răspuns:

Doar calmează-te. Ce se poate întâmpla? Toți am trecut prin examenul ăsta (cine e a IX-a acum) și în mare parte a fost ca o piedică, te-ai lovit, dar ai mers în continuare. Nu-ți fă griji, învață la geometrie formulele și modul de calcul, atât. Stai fără griji!

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Sa te pregatesti cat mai bine.

| mejustme99 a răspuns:

Nu ai de ce sa te stresezi. Daca ai posibilitati financiare arfibine sa iei niste meditatii deoarece te ajuta foarte mult la examene, si stiu ce vorbesc.

| laurentiu1997low a răspuns:

Nu-ți fie frica gandeste-te la altceva eu am luat 3 in examen si nu mi-am dat seama si râdeam pur si simplu așa ca nu-ti fie frica stai calma bafta :*

| Suciu_Denisa_2000 explică (pentru laurentiu1997low):

Mersi :* O sa ma gandesc la asta :*