| topo a întrebat:

Sunt presedinta elevilor pe liceu, de 8 martie trebuie sa facem niste proiecte... ajutati-ma cu niste idei daca se poate, va rog. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| rossonero593 a răspuns:

E ciudat ca tocmai tu, cel care a fost ales sa vina cu sugestii/propuneri.a ramans in pana de idei.
Organizati o sceneta "diferita", faceti un sondaj pe diverse subiecte, concursuri cu diverse premii.happy

| topo explică (pentru rossonero593):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| taviyamato2 a răspuns:

Proiecte - HMM, pai e o oportunitate buna pentru a intra in chestii practice cu elevii, elevii trebuie sa inteleaga utilitatea practica a tuturor materiilor, pentru ca asta e o problema mare in Romania big grin, pot sa ajunga acolo daca vin cu niste proiecte legate de protectia mediului de ex, depinde de liceu, sau = cum putem trece de recesiune folosint tehnologiile regenerabile, etc big grin