| SERIALS a întrebat:

Sunt receptionisti la hotel pe aici?
In Romania 2 persoane de acelasi sex se pot caza in aceeasi camera, avand doar un pat matrimonial? E ceva ok? Cum priveste lumea chestia asta?

Cunoasteti anumite cazuri cand s-a intamplat asa ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool ce întrebare. Suntem in Arabia Saudita sau ce?

Numai anul trecut m-am cazat intr-un city break cu prietenii in situatia asta si in vreo 2 delegatii cu colegii de muncă pe la Cluj

| dannyel86 a răspuns:

E ceva normal si nu exista niciun impediment in a-l folosi cu cine vrei sau cu cine se iveste ocazia.
Daca e pat matrimonial, nu inseamna ca e exclusiv pentru parteneri de sex diferit sau persoane casatorite intre ele.
Poate dormi oricine in el, care nu se simte lezat de prezenta celui cu care imparte patul (frate, amic, coleg de serviciu, sau partener sexual de acelasi gen).

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut, specific ca nu sunt receptionist. Firma la care lucrez urmeaza sa dea un party in alt oras unde trebuie si sa stam peste noapte. Asa eu am ajuns sa stau cu inca un tip intr-o camera cu pat matrimonial si nu suntem singurii. E deja al 3 lea party de genul la care particip, suntem peste 40 colegi ce stam in camere cu persoane de acelasi sex. Nimeni nu o comentat nimic la hoteluri.

| Andra9pk a răspuns:

Pai daca eu vreau sa ma cazez cu sora mea in aceeasi camera si vreau sa platesc pentru un singur pat? Care e problema? cum sa nu am voie laughing)
Daca 2 barbati vor sa ia o singura camera, pot fi frati/prieteni/veri ..nu gay musai happy

Răspuns utilizator avertizat