Întrebare recomandată | Mark2012012 a întrebat:

Sunt student anul 1 la facultate la management, si am una din materii ca limba straina franceza. As dori sa stiu daca ma pot transfera de pe semestrul al doilea la alta grupa cu limba straina engleza tot la management anul 1?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Se poate dacă dai examen de diferenţă la materia numită franceză.
Pe curând!

| LolaLollita a răspuns:

Sper sa fie totul bine. O prietena (de la alta facultate) si-a ales ca limba straina spaniola si se pare ca trebuie sa faca asta minim 2 ani. De ce, nu stiu.

| FastAndFurious a răspuns:

Nu stiu de ce intrebi aici si nu la secretariat la tine. Universitatile au reguli proprii.