| awwqerwefsadfsa a întrebat:

Sunt student la Universitatea Tehnica Cluj Napoca la facultatea de Inginerie electrica in anul 1 si as vrea sa stiu daca se pot face transferuri intre facultati de la inceputul anului 2.
As fi vrut sa ma axez mai mult pe programare ( deci facultatea de automatica si calculatoare sau electronica si telecomunicatii) dar nu am intrat unde am dorit la buget (doar taxa) asa ca am fost nevoit sa aleg inginerie electrica. Daca stie cineva ceva despre astfel de transferee as fi recunoscator pentru un raspuns.
Daca e cineva la o facutate de inginerie electrica intr-un an mai mare aici as fi recunoscator si daca mi s-ar spune daca se mai axeaza domeniu pe ceva programare in anii mai mari.

3 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

De ce nu intrebi tu la secretariatul facultatii?

| awwqerwefsadfsa explică (pentru LucianStroe):

Am primit raspuns destul de evaziv la secretariat, gen se poate dar trebuie indoite multe reguli... mai multe nu detalii nu a putut sa imi dea pe moment... nu m-a prea ajutat deci

| LucianStroe a răspuns:

Daca "pe moment" nu a putut, atunci revii cu intrebarea tot acolo.