| psihgjfe a întrebat:

Sunteți de părere că e o idee bună să se susțină examenele în iunie? Credeti ca vor creste din nou cazurile săptămânile astea?

3 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Din pacate, sunt sanse mari sa creasca cazurile de infectie. Daca te protejezi, nu vei avea probleme la examene. Protezeaja-te si succes la examene.

| Gruzzly a răspuns:

Logic că o sa creasca asta s-a întâmplat în orice țară care a relaxat măsurile problema e sa nu creasca atât de mult incat sa fiu mai rau ca inainte.Iar despre examene probabil ca da dar cu un risc foarte mare.