| TuningPhotoshopX a întrebat:

Sunteti emotionati ca maine mergem la scoala/gimnaziu/liceu? Apropo, cine o fost la scoala din dumbrava, sa-mi spuna la ce ora pleaca a 2 si a 4-a, va rog!

4 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX explică:

Si eu intra a 4-ahappy trebuie sa-l iau si pe fratimiu. in clasa a i

| TuningPhotoshopX explică:

Intrebarea: cum o fost prima zi de scoala?

| TuningPhotoshopX explică:

A mea... cam bunicica sa zicem.

| flavia005 a răspuns:

Da eu sunt foarte emotionata mai ales ca intru clasa a-5 a si o sa am profesori noi. Nu sunt din dumbrava dar cred ca scapa la 11:45 cei de a patra pot scapa si la 12:45. Sper ca ti-am fost de folos!