| Levelstar a întrebat:

Sunteti pregatiti pentru Evaluarae Nationala?

19 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu cred ca da, dar astept si parerea celor ce ma vor nota!

| KamaSutra a răspuns:

Da,cu putine(mai multe) emotii la matesad

| Daniellllll1 a răspuns:

Pregatitwinking,la mate probleme, dar sper sa compensez la Romana, depinde si ce subiecte pica

| ubox7007 a răspuns:

Ba, eu sunt la liceu deja. Cand am dato, am mers acolo ca o petarda, dar tot cam luat cam la ambele 8 si ceva. ***. Crede-ma nu e greu, chestia este sa te relaxezi si sa nu te grabesti, dar nici sa o freci aiurea.

| ReZiSTorr a răspuns:

La mate am vazut ca la olimpici s-a dat destul de usor, deci cam la acelasi nivel se va da si noi.La romana in schimb mi-e frica

| Levelstar explică (pentru ReZiSTorr):

S-ar putea, nu se stie sigur!

| mia100خوبصورت a răspuns:

Da, am emotii la matematica dar sper sa ne dea usor, ca la olimpici. Ce note ati luat in simulari?

| Maryyuss19 a răspuns (pentru mia100خوبصورت):

Matematica : 2, 20
Romana : 6, 40
Tu?

| mia100خوبصورت a răspuns (pentru Maryyuss19):

Mate: 7,25
Romana: 9,20

| lovecats123 a răspuns:

Da ...chiar daca stiu ca ma voi descurca am emotiiiiiiiiiiii ....mai ales la mate

| Katherine20 a răspuns:

Tăt tăt știu.

| Levelstar explică:

Eu cred ca se va da Genul Dramatic!

| Levelstar explică:

7.40 Mate
8.05 Romana

| Levelstar explică:

Aveti grija ca s-ar putea da balada populara.

| Ayakawelwel a răspuns:

Am putine emoti, dar sunt pregatita.

| anne2626 a răspuns:

Sper sa fie ok ......la romana am niste emotii!

| Maryyuss19 a răspuns:

Imi este frica la matematica sad, la romana am luat 6, 40 in simulare happy