| anonim_4396 a întrebat:

Te poti transfera de la seral la liceu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si seralul este o forma de studii liceale, asa ca te poti transfera, dar numai daca nu depasesti varsta clasei cu mai mult de 3 ani.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns (pentru Ioandelasal):

Stiti cumva daca e nevoie repeti anul respectiv ori continui de unde am ramas?

| Ioandelasal a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Acest transfer se poate face numai in vacanta de vara, asa ca vei trece in anul urmator, cu sustinerea examenelor de diferente. Daca nu reusesti transferul se anuleaza.

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu prea. se da examen de diferente probabil. trebuie sa intrebi la scoala

| costincodrin a răspuns:

Ba pai seral ii un fel de școală, de seara, iar liceul. e liceu