| LanguageMaster a întrebat:

Teatrele și filarmonicile sunt frecventate mai mult de tineri sau de bătrâni?

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

La teatru vin elevi cu ocazia Saptamanii Scoala Altfel. In alt context parintii vin cu copiii lor la teatru. La Filarmonica difera.

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Sunt pentru arice varsta, fiecare e liber sa faca ce vrea indeferent ce ce spun altii ca se recomandeaza dupa varsta

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Sa stabilim : tineri - adolescenti. batrani - persoane peste 60 de ani. (nu stiu daca la asta te-ai referit, de asta am zis)
Cred ca adulti, dupa batrani, iar, in cele din urma, adolescentii.