| Byanka_6376 a întrebat:

Teza in clasa a v-a la Lb. Romana este grea?

Răspuns Câştigător
| LostInSoul a răspuns:

Depinde de profesor ce subiecte iti da, subiectele de la teza pot fi simple sau usoare in functie de profesor. Daca inveti ce ti s-a predat la scoala va fi usor.Baftawinking

4 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Nu, nu te mai stresa atat. Te concentrezi cand ai subiectele in fata si cat stii, stii. Dar grea nu este. Baftaaa si sa iei 12! :*

| Zuzzy05 a răspuns:

Nu. Eu sunt a VII-a si imi amintesc ca a fost chiar usor in a V-a.

La gramatica iti inveti tot ce ai facut [ nu mai retin ce se facea] si te vei descurca.

La literatura mie mi-a dat un text la prima vedere, si sa il povestim. Deci, usorbig grin. Va poate da rezumat la o opera studiata la clasa sau ce ati facut voi la literatura.

Bafta multa la tezahappy!

| xXBernaXx a răspuns:

Nu.tongue Nu este asa gre.Eu sunt in clasa a 7-a dar tin minte ca am luat 10big grin. Funda?

| teapa a răspuns:

Draga Byanka nu pot spune ca este grea dar nici prea usoara nu este
de aceea va trebui sa inveti iti spun din experienta personala fiind ca am trecut si eu prin asta. sper sa iti fie de ajutor sfatul meu