| KiddoC a întrebat:

Știți cumva când apar rezultatele de la Evaluarea Națională pe internet și unde? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai repede vor aparea pe site-ul Inspectoratului Scolar Judetean din judetul tau, maine dupa ora 16:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe site-ul Inspectoratului Scolar Judetean din judetul tau.

| Madutzza98 a răspuns:

Sambata 29.06. 2013 la scoala sau unde ai dat examenul la ora 16 happy
FUNDA?

| PoliTmFan a răspuns:

Notele de a examen apar la scoala unde ai dat examenul si unde ai fost in generala... pe internet te sfatuiesc sa cauti dupa ora 17:00 big grin