| Anonimul151 a întrebat:

Știe cineva ce înseamnă modulele urmatoare:

LOG
PBA
SPT
BCO
CTA
CON

Aceste module sunt de la liceu, profil turism si alimentatie..

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

LOG:
PBA: procese de baza in alimentatie
SPT: structuri de primire turistica
BCO: bazele contabilitatii
CTA: calitate in turism si alimentatie
CON: contabilitate generala (dar se facea in clasa a X-a)

Pagina 3 - Denumire Modul

https://www.edu.ro/......ntatie.pdf

https://cdpress.ro/......a-x-a.html

| Anonimul151 explică (pentru NLS):

Mersii mult

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Nu e mai inteligent sa intrebi profesorul sau cine crezi tu ca ar putea sti ce inseamna?

| Dark7Soul a răspuns (pentru Mirel4412):

Poate pe profesor îl doare în anus de întrebările lui, nu te-ai gândit la asta sulă?

| Anonimul151 explică (pentru Mirel4412):

În primul, rând era datoria dirigintei să spună ce module sunt acestea. Dar, nu prea o interesează.
Având în vedere că sunt clasa a IX a, nu am cum să stiu ce înseamnă aceste module.
Diriginta, a scris pe tablă orele și după a plecat fară a ne spune ce înseamnă fiecare modul și ce caiete trebuie la fiecare.
Dacă tu stii că nu ma poți ajuta cu un răspuns care chiar m-ar ajuta, mai bine nu raspundeai acestei întrebări.