| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva programa de Bacalaureat la Anatomie și fiziologie (biologie) pentru 2022? Este la fel ca programa din 2021 oare? Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Credem că ministerul ne va da o programă nouă, "adaptată" cu pandemia. așa promisese...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apai..doamne..ma tot uit prin online și am văzut câteva cărți pentru pregătire la bac pentru biologie, insa nu știu ce programa au ei inclusa acolo dacă nu s-a dat nimic oficial. Am o carte de pregaterire însă e din 2021. Nici nu mai știu. si parca sa stau asa sa aștept pana o sa zică ceva oficial...o sa învăț și eu măcar biologia de a 11a și vad ce o mai da din a 12a. În 2021 s-a dat foarte puțin din clasa a12a parca, numai un capitol dacă nu ma înșel, poate o fi tot asa.of te bat la caplaughing imi cer scuze. Mersi de răspuns totuși.