| nicubejenariu a întrebat:

Știu că sună stupid dar as dori niste păreri cu ce credeti ca ar putea pica la bac, profil real.Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Moromeții. Trust me big grin

| nicubejenariu explică (pentru Catrice):

De ce crezi asta?

| Catrice a răspuns (pentru nicubejenariu):

Al 6-lea simt al meu.
Nu m-a înșelat nici când am dat evaluarea, nici când am dat bacul, nici când am învățat pentru teste :d

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Invata tot, e absolut imposibil sa stii ce va pica, poate fi orice. E o mare prostie sa cazi in capcana asta cu premonitiile.

| nicubejenariu explică (pentru Plato):

Uite că anul trecut se știa că se da Luceafărul și nu se repeta operele, daca a picat Arghezi anul trecut anul asta sigur nu pica