| rockaholic a întrebat:

Totusi... daca ingheata anul o sa trebuiasca sa repetam clasa? chiar si cei de a 8-a, sau cei de la liceu? si micutii din ciclul primar?

10 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Dacrying((((. dar am auzit la televizor, a zis Basescu ca s-ar putea sa luam vacanta pe 31 Mai, ca sa nu inghete anul. funda?winking

| pauladrian a răspuns:

Nu ingheata anul, amana cu o luna bacul si examene din astea, profesorii vor avea grija sa treaca toata lumea. Si daca vrei facultate in septembrie se fac inscrieri...si in noiembrie incepe

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

A ingheta anul nu inseamna a repeta anul scolar ci a nu mai face cateva saptamani de scoala noi vom veni la anul normal asa mi-a explicat un profesor de la mine din scoalawinking deci stai fara grijabig grin

| Nam a răspuns:

Da crying. iti dai seama ca o sa faca o greva ELEVII daca se ingheaza anul laughing

| kapetanos25 a răspuns:

Nu il ingheata. Si noua ne-a zis profa ca daca ar fi sa-l inghete cei de a VIII a ar trebui sa mearga mai departe la liceu. Eu nu cred. Acuma in ultimele 3 saptamani sa inghete anul.

| mirunette a răspuns:

Eu sunt la ciclul primar si de cate ori a dat la tv faza ca ingheata anul scolar ca pe 31 mai nu mergem la scoala parca o saptamana am intrebat-o pe doamna si ea mi-a zis ca daca ingheata anul va trebuii sa mergem in august sau iulie la scoala cam toata luna

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Stai linistita ca nu cred ca o sa inghete anul...la cei din ciclul primar si liceu nu stiu daca o sa repeda in cel mai rau caz daca se va intampla cu greva asta, dar cei de a8a nu ii afecteaza cu ninic.am intrebat si eu profii pentru ca si eu sunt in clasa a8a si imi era teama de ce se va intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 31 vin mineri si ingheata anul la mine la scoala asa e o sa vedeti daca vreti sa stiti mai multe bagativa in lista aidiu hamude_emad si va rasp la orce

| pantera2011 a răspuns:

Speram ca nu vor ingheta anul scolar nenorocitii astia dar daca se va ingheta si normal ca toti elevii studentii vor repeta clasele si s-au dus a proasta la scoala inclusiv cei de aI-a pana la cei de aXII-a... dar sa speram ca nu va fi repetat anul

| acadelliccios a răspuns:

Pai eu asa am auzit daca ingheata anul atunci vom repeta diin nou clasa... pentru uni este bine pentru ca poate au note rele si le pot corecta dar pentru restul e rau ca cine stie la alte teze teste examene poate primesc nota mai mica.crying