| Ionut659 a întrebat:

TPU este normal să am 4 teste în aceeași zi? Adică am avut la istorie, geografie, latină și chimie (din toată materia la chimie, adică 5 pagini).
Nu mai zic că ziua următoare am avut și la română, ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E irelevant daca e normal, nici o lege nu mentioneaza un numar maxim de evaluari pe zi, poti da cate un test la fiecare materie zilnic.

In plus, ai zis 5 pagini de parca e nu situ ce sarcina uriasa. Esti doar lenes si pentru ceva motiv dubios ai impresia ca o sa iti plangem de mila.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea conteaza. Daca asa a fost, asta este. Chiar daca ar fi sau nu normal, nu o sa mai conteze pentru nimeni in lumea asta big grin

| Sn4k3 a răspuns:

Aia e, vad ca ai supravietuit pana la urma.

| SingleForOne a răspuns:

Nu mi se pare normal pentru dezvoltarea normală a copilului, deși nu știu prea multe sau să am experiență directă. Sigur vine cineva să zică despre reguli, potențial, și chestii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e normal.
Macar ai putut sa te inspiri? laughing

| Dobrinx a răspuns:

Nu prea este nici normal nici ok...asa au picat. Nu este o regula care sa interzica asta.

Eu in clasa a 11-a, am dat intr-o 2 teste + o teza...