| Foxyyyyyyyyy a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati si pe mine. imi puteti da toate informatiile legate de operele Harap-Alb, Mara si Moara cu noroc? funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Veni momentul testelor si la tine?

Si la mine au fost. Daca nu ai citit cartile cam greu sa pricepi din informatii uita-te la rezumate totusi nu te ajuta asa mult si nu ai cum sa stii toate informatiile. Poate doar sa citesti un rezumat mai detaliat din fiecare (gasesti pe net).

| MeRazvan a răspuns:

Daca scrii numele lor pe google, apare totul despre ele in detaliu...