| Maria0000 a întrebat:

Tpuuu
Ce credeti ca pica maine la limba romana la evaluarea nationala?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va pica fata.

| Mieeez666 a răspuns:

O cioară că s-a lovit de geam.

| Aylee a răspuns:

Va pica ochii. hihihi big grin

| mia100خوبصورت a răspuns:

Maine nu va pica nimic, poate luni. Oricum, la olimpici s-a dat genul dramatic, deci s-ar putea sa ne pice si noua. Eu cred ca s-ar putea sa ne dea balada sau, cine stie, poate iar doina. Oricum, toate speciile trebuiesc invatate, putem primi orice, de la basm pana la pastel. laughing)

| Zacase a răspuns:

Orice in afara de doina sau semnificatie happy
Cel putin mie mi se par destul de usoare restul...

| JacquesAion a răspuns:

Am intrebat mai multi profesori, iar ei mi-au spus ca balada, genul dramatic si romanul sunt cele mai probabile.

| Maria0000 explică:

Ce-am mai ras

| AndreeaLoL28 a răspuns:

Sper ca o argumentare, nu conteaza carelaughing eu, personal, cred ca va fi balada sau fabula, dar nu se stiewinking

| bianca1458 a răspuns:

Luni* Balada, romanul, genul dramatic sau romanul puppy dog eyes

| Izan23 a răspuns:

Balada sau fabula