| VictorManescu1 a întrebat:

Trebuie sa dau niste diferente la educatie plastica si nu stiu ce ar trebui sa invat, tin sa mentionez ca vreau sa ma transfer la profilul de stiinte ale naturii.Va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Vorbeste cu un profesor de la liceul la care vrei sa te transferi. Doar el iti poate spune ce trebuie sa inveti si cum o sa fie acest examen pentru transfer.

| Ionut231312 a răspuns:

Probabil te va intreba chestii banale si te va ajuta el, cunosc foarte multe persoane care s-au transferat si niciuna nu a avut probleme la educatie plastica sau muzicala happy